Zaproszenie na konferencję “The 24th International Meeting of the Treatment of Psychosis”, Warszawa, 28.08.- 1.09.2019

Zaproszenie na konferencję “The 24th International Meeting of the Treatment of Psychosis”, Warszawa, 28.08.- 1.09.2019
The 24th International Network Meeting for the Treatment 
of Psychosis 2019 Warsaw, Poland 
28.08. – 1.09.2019
Drodzy Przyjaciele, 
Zapraszam do udziału w międzynarodowej konferencji pn. 24th International Network Meeting for the Treatment of Psychosis, która zgromadzi – po raz pierwszy w Polsce, praktyków i entuzjastów Otwartego Dialogu z całego świata. 

Dla osób, które są zainteresowane poznaniem historii rozwoju Otwartego Dialogu i siedmiu zasad pracy w tym podejściu, a także chcą uczestniczyć w sesji z rodziną – oferujemy w środę (28.08.) Pre-seminarium, które poprowadzi prof. Jaakko Seikkula (Finlandia). 

Zgodnie z tradycją, rozpoczniemy konferencję w środę po południu od wspólnego zaplanowania warsztatów, które odbędą się w Dniu klinicznym – czwartek (29.08.). Już dzisiaj zapraszam do przesłania propozycji tematów tych z Państwa, którzy chcą się podzielić doświadczeniem pracy z osobą w kryzysie i z jej siecią społeczną. 

Ponieważ konferencja odbędzie się po raz pierwszy w Polsce, przeznaczyliśmy Dzień otwarty, (piątek 30.08) na: 
wywiady z osobami, które od 2012 roku rozwijają Otwarty Dialog w Polsce 
prof Bogdan de Barbaro, prof Jacek Wciórka, dr n. med. Renata Wallner, dr. med Aldona Krawczyk, lek. med Bożena Piróg, Aleksandra Lisińska-Jarża, Beata Walter, Mariusz Panek, dr Tomasz Rowiński, prof. Maria Załuska, Anna Kossowska-Lubowicka, Monika Dąbrowska-Kowalska.

– wykłady przedstawicieli sieci międzynarodowej 
Pina Ridente (Włochy), Izabela Ciuńczyk (Polska), prof Jaakko Seikkula (Finlandia), Magnus P. Hald (Norwegia), dr. med. Werner Schuetze (Niemcy), dr. med. Rolf Michels (Niemcy) 

Sobota (31.08.) to dzień zarezerwowany na Badania i rozwój. W sesji plenarnej usłyszymy prof Jaakko Seikkulę i dr Luc De Bry (Belgia). Drugą część dnia przeznaczamy na warsztaty. 

Jak dotychczas, ważnym elementem 4-dniowej konferencji będzie czas spędzony poza salą wykładową – zależy nam nastworzeniu międzynarodowej społeczności, która wzajemnie się wspiera i ma ze sobą kontakt przez cały rok. 

Termin zapisów upływa 30 czerwca 2019, ale zachęcam do jak najwcześniejszego zapewnienia sobie miejsca na tegorocznej konferencji. 
 
  W imieniu organizatorów
  Regina Bisikiewicz
Więcej informacji
Organizatorzy konferencji 
Polski Instytut Otwartego Dialogu 
Leadership Management Polska sp. z o.o. 
Foundacja Wspierania Rozwoju Społecznego “Leonardo” 
EZRA Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Sp. z o.o. 
Instytut Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Kontakt do nas: meeting@otwartydialog.pl